Zaufało nam ponad 250 biur rachunkowych i firm.

Oto opinie naszych Klientów:

Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz dostosowaniu systemu elektronicznego obiegu dokumentów do naszych potrzeb, uzyskaliśmy narzędzie, które pozwoliło skrócić czas obsługi dokumentów oraz uzyskać pełną kontrolę nad przepływem informacji pomiędzy oddziałami spółki rozproszonych w różnych lokalizacjach, a także spółek powiązanych.

Z przyjemnością polecamy firmę CI-COMPUTER INSTAL sp. z o.o. innym podmiotom, które szukają kompetentnego partnera w zakresie wdrożeń systemów zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów.

Zobacz referencję

Maciej Bednarski

Dyrektor Finansowy, RST sp. z o.o.

Współpraca z firmą CI-COMPUTER Instal Sp. z o.o. przy wdrożeniu Obiegu Dokumentów SaldeoSMART przebiegała rzetelnie i sprawnie. Zespół elastycznie podchodzi do potrzeb klienta.

Na szczególną uwagę zasługuje Pan Maciej, który cechuje się wysokim profesjonalizmem, szerokim spojrzeniem na potrzeby klienta, skoncentrowaniem na szukaniu odpowiedniego rozwiązania problemów, dyspozycyjnością. Kontakt z Panem Maciejem jest rzeczowy, konkretny i przyjemny 🙂 Polecamy!

Beata Matuszewska

Starsza Księgowa, Fera Sp. z o.o.

Z przyjemnością polecam firmę CI COMPUTER INSTAL jako profesjonalnego partnera w zakresie wdrożenia systemu SALDEO SMART. Firma bardzo sprawnie i skutecznie przeprowadziła wszystkie etapy wdrożenia tego rozwiązania informatycznego dla naszego firmy. Analiza potrzeb, konfiguracja oprogramowania, instalacja oraz seria szkoleń personelu przebiegła zgodnie z założonym harmonogramem i zakresem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z benefitów jakie osiągnęliśmy z tytułu implementacji systemu w naszej firmie jak i wsparcia ze strony CI COMPUTER INSTAL, która wykazała swoją fachowość oraz szeroką wiedzę praktyczną i merytoryczną z zakresu obsługi tego systemu.

Dorota Kaśków

Dyrektor Finansowy, Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.K.

Cały charakter współpracy z CI-Computer Instal sp.z o.o. nacechowany jest sprawnym reagowaniem na nasze prośby i zgłoszenia, skutkiem czego było skuteczne wdrożenie systemu SaldeoSMART.

System ten dostarcza niezbędnej do codziennej pracy wiedzy dla kadry kierowniczej naszej firmy oraz podległych pracowników w ramach. Mając dostęp do systemu posiadamy wszelką wiedzę na tematy obecnych spraw toczących się w spółce. Możemy przebywać na drugim końcu świata i sprawnie zarządzać przepływem dokumentów w organizacji.

Agata Daruk

Kierownik ds. administracyjnych, Solveco sp. z o.o.

Oprogramowanie SaldeoSMART bardzo usprawniło obieg dokumentów księgowych pomiędzy poszczególnymi działami organizacji. Wdrożenie systemu odbyło się szybko, a szkolenie pracowników spełniło nasze oczekiwania i pozwoliło na natychmiastową pracę.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z przekonaniem rekomenduję firmę CI-COMPUTER INSTAL Sp. z o.o.

Katarzyna Robaczyńska

Dyrektor Centrów Medycznych Olmed, Centrum Medyczne Olmed Sp. z o.o. Sp.k.

Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z CI COMPUTER Instal! JWW jako duże biuro rachunkowe niejednokrotnie potrzebuje wsparcia od ręki i do tej pory nigdy się nie zawiedliśmy. Indywidualne, pełne profesjonalizmu podejście do naszych spraw to cechy wyróżniające firmę na rynku.

Rekomendujemy CI COMPUTER Instal tym, którzy chcą zyskać rzetelnego partnera w biznesie!

Aleksander Widawski

Wiceprezes Zarządu, JWW Sp. z o.o.

Polecam firmę za wdrożenie systemu, firma rzetelna i bardzo sprawna.
Michał Kołsut

Współwłaściciel, Europejskie Centrum Podatkowe sp. z o.o.

Kompleksowe wdrożenie usługi oraz przystępne przekazanie informacji również na szkoleniach. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie. Jak Saldeo to tylko z CIC 🙂

Dawid Borkowski

Właściciel, Biuro Rachunkowe Exactly S.C.

Z CI-Computer działam od 3 lat, odkąd znalazłam informację, że na rynku działa wspomagacz do ogarnięcia dokumentów w firmie. Wdrożenie bez problemowe, panowie wdrożeniowcy mówią ludzkim językiem, wykazali się dużą cierpliwością, więc zaimplementowanie saldeo do programów księgowych poszło sprawnie, w tej chwili właściwie mogę powiedzieć, że to samograj. Z całą odpowiedzialnością polecam współpracę.

Małgorzata Owsianka

Właściciel, ACC

Od kilku lat korzystamy w naszej kancelarii z programu Saldeo. O ile na początku trudno było się przekonać do korzystania z programu w pełnym zakresie o tyle po kilku miesiącach się przekonaliśmy, że był to „strzał w dziesiątkę”. Program znacznie usprawnił procesy i pomógł lepiej zorganizować pracę zwiększając efektywność i wydajność pracy pracowników. Nie do przecenienia są także mechanizmy kontrolne (rejestracja do VAT, duplikaty faktur), które ręcznie nie są do ogarnięcia. Zdecydowanie i z czystym sumieniem polecam produkt Saldeo oraz Firmę wdrożeniową Ci-Computer Instal z Wałbrzycha wraz z wdrożeniowcem Maciejem Cichalewskim.

Albert Kokoszka

Właściciel, Doradca Podatkowy Albert Kokoszka

Duże ułatwienie dla pracy w całej firmie. My i nasi klienci mamy wgląd we wszystkie dokumenty, co umożliwia pracę zdalną oraz ułatwia komunikację z kontrahentami. Bez problemu dokumenty zaciągają się do programów księgowych. Polecam.

Dorota Olszewska

Księgowa, Kancelaria Initium K. Biernacki i Partnerzy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Bezproblemowy kontakt z Panem Maciejem, rzetelne podejście do wdrożenia jak i szkolenia pracowników.
Ogólnie wszystko sprawnie i bez problemu

Marcin Piasecki

Kierownik działu IT, AUDYTOR S.A.

Szczerze polecam. Bardzo fachowe i merytoryczne wsparcie. Co ważne bez zbędnego przeciągania, same konkrety i sprawne rozwiązywane problemów.
Marta Zabłocka

Główna Księgowa, Kancelaria Finansowo - Rachunkowa Zabłocka Sp. z o. o.

Współpraca z firmą CI Computer jest na najwyższym poziomie ,
Fachowa i przemiła opieka Pana Marcina oraz
wiedza i pomoc w drożeniu programu Saldeo jest nieoceniona.
Gorąco polecam tą firmę.

Małgorzata Pruchniewicz

Właściciel, AMP SUCCESS Biuro Usług Finansowo Księgowych

Biuro Rachunkowe korzysta z Saldeo od półtora roku. Początkowo tylko skanowanie i odczytywanie faktur. Ułatwiało to pracę a czas zaoszczędzony to jakieś 40% a faktury dokładniej opisane niż gdyby to robić ręcznie. Saldeo oferuje także odczytywanie i księgowanie wyciągów bankowych. Tu praca zaoszczędzona 70-80%. Jestem bardzo zadowolona z produktów które kupiłam i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Współpraca z opiekunem jest bez zarzutu a to jest bardzo ważne .

Maria Wójcik

Własciciel, Współpraca profesjonalna, sprawna i przyjemna. Firma godna polecenia

Polecam korzystanie z SaldeoSMART. Program bardzo sprawnie odczytuje dokumenty, jest łatwy w obsłudze. Moim wdrożeniowcem i opiekunem jest pan Maciej Cichalewski, który cierpliwie i bardzo klarownie przeprowadził naukę obsługi programu.

Aneta Kisiel

Księgowa, Usługi Biurowe

Polecam szczerze, kompetentnie i szybko.

Tomasz Łuczak

Prezes Zarządu, Biuro Rachunkowe mgr Tomasz Łuczak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Uważam, że SaldeoSMART jest bardzo czytelną i nieskomplikowaną w obsłudze aplikacją, pozwalającą na zoptymalizowanie i znaczne usprawnienie procesów księgowych.
SaldeoSMART umożliwia generowanie różnego rodzaju zestawień, importu przelewów do banku, wystawianie faktur oraz niesprawiające trudności wyszukiwanie dokumentów.
Program jest stale rozwijany i wprowadzane są zmiany, o których jesteśmy informowani na bieżąco, włącznie z możliwością wzięcia udziału w organizowanych szkoleniach.
Z czystym sumieniem mogę polecić SaldeoSMART jako podstawowe narzędzie pracy biur rachunkowych i nie tylko, dodatkowym atutem jest dostęp do aplikacji przez internet oraz bezproblemowy kontakt z biurem obsługi klienta.
W związku z powyższym z całą pewnością mogę zarekomendować firmę jako rzetelną i godną zaufania, a system SaldeoSMART jako profesjonalne i intuicyjne narzędzie pracy.

Klaudyna Zielińska

Członek Zarządu, Kancelaria Usług Audytorskich i Księgowych Aktywa Sp. z o.o.

Współpracę z CI-COMPUTER INSTAL cenię sobie szczególnie za rzetelną obsługę posprzedażową – gotowość do odpowiedzi na pytania dot. działania systemu oraz sprawne rozwiązywanie problematycznych kwestii dot. integracji z programem finansowo-księgowym.

Zobacz referencję

Tomasz Sobczyk

Członek Zarządu, LEI Polska

CI-Computer wdrożyło mi Saldeo 5 lat temu – program działa i ułatwia mi życie w takim stopniu, że nie wyobrażam sobie pracy bez niego. Kontakt profesjonalny i merytoryczny – polecam do współpracy.

Grzegorz Górny

Właściciel, Grzegorz Górny Rachunkowość

Serdecznie polecam SaldeoSMART! Wygoda, prostota, funkcjonalność ! Oszczędność czasu ! Polecam również Pana Maciej Cichalewskiego -Specjalistę ds. wdrożeń usługi SaldeoSMART za fachowość i obsługę

Dominik Trzeciak

Właściciel, Biuro Rachunkowe Trzeciak Dominik

CI-COMPUTER INSTAL spełnia w pełni nasze oczekiwania, ponieważ oprogramowanie SaldeoSMART wdrożone przez tą firmę nie tylko automatyzuje wiele procesów w biurze rachunkowym, ale również daje nam wiele korzyści takich jak: oszczędność czasu, ograniczenie kosztów biura oraz zwiększenie efektywności prowadzenia biura rachunkowego.

Zobacz referencję

Tomasz Kikut

Współwłaściciel, Kancelaria Biegłego Rewidenta Biuro Rachunkowe PLUS

CI-COMPUTER INSTAL dostarczyła i wdrożyła w naszym biurze oprogramowanie SaldeoSMART do odczytywania papierowych i elektronicznych faktur. Dzięki temu udało nam się wyeliminować ręczne wprowadzanie sterty papierowych faktur oraz wyeliminować różnego rodzaju pomyłki powstające podczas księgowania.

Zobacz referencję

Agnieszka Bober

Współwłaściciel, Finans s.c. Biuro rachunkowe

Bardzo dobra współpraca od wielu lat. Polecam

Paweł Wacławek

Właściciel, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Wacławek

Współpraca profesjonalna, sprawna i przyjemna. Firma godna polecenia

Katarzyna Lenart

Pracownik, Biuro Rachunkowe Krystyna Lenart

Fachowa, szybka pomoc .
Pan Marcin Spalony zawsze pomocny i sympatyczny.
Polecam.

SYLWIA GRZĘDZIŃSKA

KSIĘGOWA, TOP-KOP

Współpraca bardzo profesjonalna i przyjemna wdrożenie przebiegło bardzo zrozumiale. Bardzo dobry kontakt i przyjemne załatwianie problemów technicznych.

Beata Skotnicka

Współwłaściciel, CESKo Biuro Rachinkowo Podatkowe Skotnicka

Wybór pomocy księgowej w postaci programu SALDEOsmart okazało się dla firmy bardzo trafnym wyborem. Bardzo ułatwia i przyśpiesza pracę księgowego.

Wdrożenie oprogramowania przebiegło bez problemowo. Podejście firmy do wsparcia helpdesk jest bardzo profesjonalne i fachowe co dla biura jest bardzo ważne. Pomoc odbywa się natychmiastowo lub po krótkim okresie oczekiwania.

Współpraca z przedstawicielem firmy jest pod każdym względem profesjonalna, każda wiadomość lub telefon nie pozostają bez odpowiedzi. Polecam

Anna Woźniak

Współwłaściciel, Biuro Rachunkowe Centrum emrowka.pl B. Materek A. Woźniak S.J.

Świetne narzędzie do optymalizacja pracy. Wdrożenie jest bardzo szybkie. Program bardzo intuicyjny. Ułatwia komunikację między klientem a biurem. Wszystkie faktury w jednym miejscu – dostępnym dla biura i klienta. Świetna komunikacja z firma wdrożeniową.

Jagoda Zielińska

Właściciel, Biuro Rachunkowe

Zapraszam na prezentację

Po kliknięciu poniższego przycisku nastąpi przejście do wideoprezentacji. Na podany adres prześlę również link do prezentacji, aby mogli Państwo wrócić do niej również w przyszłości.

Pozdrawiam

Maciej Cichalewski

Dziękuję! Przechodzimy do prezentacji...

Zapraszam na prezentację

Po kliknięciu poniższego przycisku nastąpi przejście do wideoprezentacji. Na podany adres prześlę również link do prezentacji, aby mogli Państwo wrócić do niej również w przyszłości.

Pozdrawiam

Maciej Cichalewski

Dziękuję! Przechodzimy do prezentacji...

Zapraszam na prezentację

Po kliknięciu poniższego przycisku nastąpi przejście do wideoprezentacji. Na podany adres prześlę również link do prezentacji, aby mogli Państwo wrócić do niej również w przyszłości.

Pozdrawiam

Maciej Cichalewski.

Dziękuję! Przechodzimy do prezentacji...