Mają Państwo Pytania?

Warto skorzystać z poniższego działu „Pytań i odpowiedzi”

Częste pytania: APLIKACJA

SaldeoSMART – co to jest?

SaldeoSMART to nowoczesna aplikacja online, stworzona do tego, by pobierać informacje z zeskanowanych dokumentów papierowych lub wygenerowanych elektronicznie faktur w PDF, by następnie zaimportować je do programu księgowego z jakiego korzysta biur rachunkowe lub firma. Pobierane dane to: numer faktury, dane kontrahenta, datę wystawienia, sprzedaży, termin płatności oraz rejestr VAT.

Jak to działa?

Aplikacja korzysta z technologii OCR oraz zaawansowanych algorytmów, dzięki którym rozpoznaje informacje zawarte na fakturze, pozwalając zaoszczędzić czas na ręcznym przepisywaniu dokumentów do programu księgowego.

Czego wymaga instalacja SaldeoSMART?

SaldeoSMART jest dostępne online, więc nie potrzeba dodatkowych instalacji na własnych komputerach lub kosztownych serwerach. Wystarczy komputer z przeglądarką internetową (Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari).

Czy aplikacja SaldeoSMART jest bezpieczna?

Producent SaldeoSMART dokłada wszelkich starań, aby gromadzone dane były bezpiecznie przechowywane:

 • Dane w aplikacji są szyfrowane przy użyciu klucza SSL (Secure Socket Layer) i dzięki temu nie mogą być przechwycone i rozszyfrowane przez niepowołane osoby
 • Wyłącznie użytkownik ma dostęp do swoich danych – za pomocą indywidualnego loginu i hasła do konta,
  aplikacja jest zabezpieczona przed ewentualną utratą danych użytkownika – zabezpieczenie polega na codziennym wykonywaniu kopii zapasowych danych
 • Budynek i urządzenia (serwery), na których przechowywane są dane użytkowników są klimatyzowane, zabezpieczone w monitoring na wypadek kradzieży, czujniki pożaru oraz zabezpieczenie przed spadkiem napięcia w postaci zasilania serwera z podtrzymaniem bateryjnym oraz generatorowym.
Gdzie mogę zobaczyć SaldeoSMART?

Są trzy możliwości:

 • Kliknij w przycisk „Prezentacja” na pasku, na górze strony – przygotowaliśmy 15 minutową prezentację wideo, którą można oglądać w dowolnym terminie.
 • Prezentacja zdalna z naszym specjalistą, podczas której można zobaczyć działanie programu bez wychodzenia z biura. Zapraszamy do umówienia prezentacji – proszę kliknąć w ten link >>>
 • Przyjedziemy do Ciebie z własnym sprzętem, by pokazać Ci SaldeoSMART na tradycyjnej prezentacji.
Jakie faktury są obsługiwane przez SaldeoSMART?

W tym momencie obsługiwane są faktury VAT i dla nie-vatowca, sprzedażowe oraz kosztowe wystawione w języku polskim. Faktury mogą mieć jedną lub wiele stron.
Odczytywane są także faktury zagraniczne (angielskie, niemieckie, włoskie), planowane jest także odczytywanie faktur z innych krajów. OCR nie czyta pisma ręcznego (więc także faktur wypisywanych ręcznie).

Jak rozpocząć pracę na SaldeoSMART?

Rozpoczęcie korzystania z aplikacji możliwe jest po podpisaniu umowy na niewyłączną licencję oprogramowania. Zapraszam do kontaktu.

Czy mogę zrezygnować?

Tak. Wystarczy wysłać (mailowo lub pocztą) wypowiedzenie.
W momencie rozwiązania umowy, na życzenie, możemy przygotować paczkę z dokumentami, które dotychczas zostały dodane do systemu.

Czy SaldeoSMART można zintegrować z programem księgowym?

Oczywiście! Jest to kluczowa cecha systemu. Przygotowane jest kilkadziesiąt integracji z programami księgowymi. Cała lista integracji dostępna jest tutaj>>>

Częste pytania: KOSZTY

Ile zapłacę za SaldeoSMART?

Dominującym sposobem opłacania SaldeoSMART jest miesięczny abonament. Koszt zależy od wybranego pakietu i przede wszystkim od ilości stron odczytu w miesiącu – tzw. kredytów. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej lub zapytać o wersje lokalne lub pudełkowe, zapraszamy do kontaktu.

Czy płacę za wdrożenie aplikacji?

Tak, jest to dodatkowa usługa, w ramach której wdrażamy program i szkolimy pracowników.

Co się dzieje z moim kredytami jeśli zużyję ich mniej niż zakłada wybrany pakiet?

Niewykorzystane kredyty przechodzą na następny miesiąc (pakiety Asystent księgowego i wyższe). Przykład – zużyłem 400 z 500 kredytów w lipcu. Z nadejściem sierpnia następuje doładowanie konta o 500 kredytów – zgodnie z abonamentem – w wyniku czego mam do wykorzystania 600 kredytów w sierpniu.

A co jeśli wyczerpią mi się kredyty, a będę chciał dalej pracować?

Można szybko i wygodnie doładować konto – dzięki połączeniu SaldeoSMART z płatnościami internetowymi Przelewy24.pl – w momencie dokonania płatności automatycznie uzupełniane są kredyty na koncie o wybraną ilość (nie mniej niż 100 kredytów). Planem B jest kontakt z nami – uzupełniamy kredyty o wskazaną ilość od ręki i wystawiamy fakturę.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Nie ma dodatkowych kosztów obowiązkowych. Natomiast w przypadku niektórych programów księgowych można skorzystać z płatnych, dodatkowych rozwiązań. Pozwalają one na dodatkowe udogodnienia – proszę o kontakt, by poznać szczegóły.

Czy mogę zmienić pakiet kredytów?

Oczywiście – wystarczy rozmowa telefoniczna lub e-mail, by zmienić pakiet na wyższy lub niższy. Wysokość faktury zmieni się od następnego miesiąca.

Zamów bezpłatną prezentację

  ...lub obejrzyj prezentację

  Zapraszam na prezentację

  Po kliknięciu poniższego przycisku nastąpi przejście do wideoprezentacji. Na podany adres prześlę również link do prezentacji, aby mogli Państwo wrócić do niej również w przyszłości.

  Pozdrawiam

  Maciej Cichalewski

  Dziękuję! Przechodzimy do prezentacji...

  Zapraszam na prezentację

  Po kliknięciu poniższego przycisku nastąpi przejście do wideoprezentacji. Na podany adres prześlę również link do prezentacji, aby mogli Państwo wrócić do niej również w przyszłości.

  Pozdrawiam

  Maciej Cichalewski

  Dziękuję! Przechodzimy do prezentacji...

  Zapraszam na prezentację

  Po kliknięciu poniższego przycisku nastąpi przejście do wideoprezentacji. Na podany adres prześlę również link do prezentacji, aby mogli Państwo wrócić do niej również w przyszłości.

  Pozdrawiam

  Maciej Cichalewski.

  Dziękuję! Przechodzimy do prezentacji...

  Promocja Black Week